Navigácia

      Tenisové ihrisko - rozpis

Rezervácie:
Tréner:

Noro Gutten, 0944 446 770‬

Gabriel Stach, 0903 487 346

Stalo sa

Leto je v plnom prúde a my sa znovu balíme :-). Tentokrát sa chystáme na letný rodinný tábor, čo organizuje náš cirkevný zbor už dlhé roky. Toto leto je naším cieľom Teplý vrch v okrese Rimavská Sobota. V dedine Teplý Vrch sa nachádza najteplejšia vodná nádrž na Slovensku s rovnomenným názvom Teplý vrch – len sa píše s malým v. Ja osobne som sa tam veľmi tešila, pretože leto sa mi vždy spája s vodou. A priznám sa, že vo Veľkom Slavkove v Tatrách, kde sme boli minulý rok v lete, mi voda trochu chýbala. Ale aj tak aj tam bolo perfektne, pretože sme tam boli spolu ako jedna veľká Božia rodina. Veď ako sa píše v Božom slove: „Hľa, aké dobré, aké milé je to, keď bratia spolu bývajú! Lebo Hospodin tam udelil požehnanie a život naveky.“ Žalm 133: 1, 3. 

Veľa ľudí bolo už na SEMFESTE alebo o ňom aspoň počulo. Ja som sa o podujatí dozvedela len pred pár mesiacmi. Čo je vlastne SEMFEST? Je to festival spoločenstva evanjelickej mládeže. Už z názvu je zrejmé, že hlavnou myšlienkou podujatia Semfestu je Pán Boh. Koná sa každý rok a každé dva roky v inej oblasti Slovenska. Je spojený so stanovačkou, na ktorú sa tešia hlavne mladšie ročníky.

Pondelok 8. 7. 2019

Milý denníček, budík zazvonil o 6.00 - a to sú prázdniny... :) Napriek tomu vstávam s radosťou, veď predsa začína tábor. Dnes máme naplánované nejaké tvorivé dielne, to mám celkom rada a už sa teším na decká, ktoré som ROK nevidela a zvyknú na tábor prísť. Ale pekne po poriadku.

Ako minulý rok, tak aj tento rok sa podarilo zorganizovať podujatie,,Deň otvorených dverí“ v ra2nskom kostole, ktoré sa uskutočnilo v nedeľu 23.06.2019 o 15:00 hod. Nedeľa sa začala ako zvyčajne. O 9:00 hod. sa konali Služby Božie a končili Chválami, kde piesňami a modlitbami chválime Pána Boha, preukazujeme mu našu lásku a chválu. Pomodlili sme sa aj za priaznivé počasie bez zrážok, keďže predchádzajúce dni boli mierne upršané. Vonku bolo naplánované aj grilovanie, loptové hry s deťmi a počasie by nám to mierne prekazilo. Ale modlitby vedené našou sestrou Katkou boli vyslyšané a Pán Boh nám doprial pekné počasie. Pre mnohých z nás bol nedeľňajší deň celý strávený v kostole.

Search

Časopis Pohľad

Slovo

Zjavenie 3, 20 Ajhľa, stojím pri dverách a klopem. Ak niekto počuje môj hlas a otvorí dvere, vojdem k nemu a budem stolovať s ním a on so mnou.